Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč jsme vznikly?

Na našem instagramu nás překvapil zájem o to, jak žijeme. Co na na naši rodinu říká okolí, jaké je mít dvojčata, jak jsme k našim holkám přišly, jaké možnosti k založení rodiny vlastně máme, jak jsme se seznámily.. To vše tu postupem času najdete :)

76761c57-5f68-4131-b2a9-655486184a0f.jpegI když jsem těhotenství snášela dobře, poslední týdny mě doslova ochromily a posadily na zadek. Mým útočištěm se stal levý roh našeho gauče a procházela jsem se už tak maximálně na záchod :) Právě v tu dobu mě napadlo založit instagramový účet dvojmamy. Potřebovala jsem se něčím zabavit! A prohrabávání se fotkami a příběhy mě bavilo vždycky. Navíc jsem, k mému údivu postupem času zjistila, že je stále plno lidí, kteří netuší, jak se homosexuální páry mohou stát rodiči a pro mnoho lidí z našich řad jsme se staly inspirací či nadějí. Měla jsem spoustu volného času, takže jsem s ochotou a ráda všem odpovídala na všemožné dotazy.

Tehdy mi došlo, jak důležitá tahle osvěta stále je, jak je potřeba sdílet osobní příběhy. Kolik lidí má pořád předsudky a kolik lidí s menšinovou sexuální orientací se v nás vzhlédlo a psali, jak si jednou přejí založit rodinu jako my. Dotazů přibývalo a mně nikdy nevadilo jít s kůží na trh. Řekla bych, že snad ani není téma, o kterém bych měla problém se bavit, takže tady jsem :)
Můžete se ptát, můžete se nechat inspirovat nebo si to tu jen tak pročítat. Maru.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 17294
Měsíc: 992
Den: 33